Hakkımızda

Hakkımızda

Akınerler Gıda, toplumumuzun hijyenik,sağlıklı ve kaliteli gıda tüketmesi için 2010 yılında kurulmuştur. Sadece beyaz peynir ambalajlamasıyla yola çıkan firmamız toplumumuzun ihtiyaçlarına göre ürün çeşitliliğini kısa sürede arttırmıştır. Türkiye'de kahvaltılık ürün grubuyla kişiye özel aç-bitir şeklinde ambalajlama yapan ilk ve tek firmadır. Tüm ürünlerimiz gıda mühendisi kontrolü altında üretilmektedir. Akınerler Gıda ISO 22000 Kalite Yönetim Sistem Sertifikasına sahiptir.

Misyonumuz

Akınerler Gıda olarak, tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmaktır. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederken, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye duyarlı bir şirket olarak faaliyet göstermektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize kalite standartlarına uygun ve beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak, kurumsal yapımızla güçlü ve lider olarak sektör kuruluşlarına örnek teşkil etmektir.

Neden Biz?

AKINERLER'in kurulum amacı, Kredi Yurtlar Kurumunun kahvaltılık ürünlerine farklı bir bakış açışı getirerek öğrencilere daha hijyenik, ambalajlı ve SKT'si olan ürünleri rafa koymaktır. Bu amaçla yola çıkmış ve siz değerli firmalarında bunu öğrencilerinize sağlarken daha kazançlı hale gelmesini amaç edinmiştir.

Kahvaltılık ürünlerde kişiye özel aç-bitir olarak tasarlanmış ve kredi yurtlar kurumunun istediği gramajlarda ambalajlanmaktadır.

Ürünlerimiz raflarda yerini aldığında sizi büyük bir yükten kurtarmış olduğumuzu göreceksiniz. Bu ürünleri gramajlama ve streçleme sırasında kullandığınız personel fazlalığından kurtulmuş olup maliyetiniz azalacaktır.

Ürünlermiz haftalık sevkiyat yapılarak size gönderilir. Bu nedenle her daim taze ve haftalık tüketime uygun olarak gelmiş olur.

Kahvaltılık ürünlerimiz öğrencilerinize çeşitlilik katar ve şikayetleri en aza indirir.

Bu ürünler personel fazlalığı, zaman kaybı, çıkan fire gibi sorunları ortadan kaldırdığı gibi size temiz, hijyenik, SKT’si olan ürünleri rafa koymanızı sağlar. SKT’si olduğu için bu ürünleri uzun süre raflarda satış yapmanızı da sağlamış olur.

Her hafta yapılan sevkiyatlarda sizin adınıza depolarınız takip edilir. AKINERLER olarak her zaman ürünümüzün arkasında olup yaşanacak olumsuz bir durumda hemen müdahale ederiz.

AKINERLER bu ürünler için tüm belge ve onaylara sahip bir firma olarak çalışır ve tüm hammadde tedarik firmalarımızla da aynı özveriyi devam ettirir.